Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği

Eser Hakim

Bir Ödül Daha Almaz mısınız?

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurmazsanız alamazsınız!

2014’in son ödülleri Aralık’ta sahiplerini buluyor. Değerlendirmeleri devam eden yarışmada bu sene şaşırtıcı yenilikler var.

 

Doğrudan Pazarlamayı da Bilen Adam

Her şeyi bilen adam Bay J bu sene Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne destek veriyor.  İşe ajanslardan başladı; sürpriz ziyaretlerle yaratıcıları doğrudan pazarlama konusunda bilgilendirdi. Ajans ziyaretlerinden bazılarını sosyal medyada görmüşsünüzdür. Şimdi sırada içeriğini Bay J’ye emanet ettiğimiz ödül gecemiz var. Hepinizi bu sürprizlerle dolu davete bekliyoruz.

 

Entegre Düşünmek Lazım

Bu sene yarışma kategorilerimize bir yenisi eklendi: Entegre Doğrudan Pazarlama Kampanyası. İnteraktif, etkinlik, veritabanı, saha ve satış noktası kategorilerinden en az üçünü bir arada kullanan kampanyalar başvuruda bulunabiliyor. Yarışmanın en prestijli ödüllerinden biri doğrudan pazarlamayı yaygın ölçüde kullanan Marka ve ajanslarına verilecek.  Doğrudan sonuca ulaşan bu marka ve ajansları şimdiden kutluyorum.

 

Çekmecede Kalmış İşler

Doğrudan Pazarlamacılar sonuca ulaşmak için dolaylı yolları seçmezler. Kategorilere de bu doğrudan pazarlama ruhu damgasını vurdu. Yeni kategorimiz Çekmecede Kalmış İşler yaratıcıları doğrudan hedefe yönlendiriyor. Bütçe yetmedi, müşteri kabul etmedi, pazarlama planında öngörülmemişti... hiç önemli değil!

Bu ödül yaratıcı, yenilikçi, marka stratejine uygun ancak çeşitli nedenlerle hayata geçirilmemiş doğrudan pazarlama proje önerilerine veriliyor.

 

Şimdi çekmecenizi açın ve çok inandığınız ama bir türlü hayata geçiremediğiniz fikirleri bize yollayın. Fikrim çalınır diye de sakın korkmayın! Yarışma sayesinde fikirleriniz kayıt altına alınmış olacak. Ne demişler bırakın fikirleriniz gitsin, ödülle dönerse zaten iyidir; ödülle dönmezse zaten hiç iyi olmamıştırJ

 

2014 Doğrudan Pazarlama Ödülleri yeni kategorileriyle, birbirinden değerli jüri üyeleriyle, her şeyi bildiği gibi ‘doğrudan pazarlamayı da bilen adam Bay J’ ile sizlerin katılımını bekliyor.

 

Haydi doğrudan sonuca!

Eser Hakim / Yönetim Kurulu Üyesi

DİĞER BLOG YAZILARI

İç İletişim

Yeni

Kimin elemanı? Sınırlar?

Yeni

Sektörün kendini baltalayan kısır döngüsü

Yeni

Bir yıl daha bitti bir yeni yıl daha geldi

Yeni

Sıra e-ticaret Kanunu yönetmelik adımında

Yeni

Bir ödül daha almaz mısınız?

Yeni

radore

©2018 DOĞRUDAN PAZARLAMA İLETİŞİMCİLERİ DERNEĞİ BU SITEDE BULUNAN YAZI VE ÇIZIMLERIN HER HAKKI SAKLIDIR.