Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği

İNSAN KAYNAKLARI

İLAN DETAY

KAYRA GRUP

Kredi Uzmanı

Şehir/Ülke: Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Düzce, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir

Kredi Uzmanı

Kayra Grup; markanızı sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 15 yılı aşkın disiplinler arası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, ortalama 600 full time ve 1500 partime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup, Markanız Gayemiz ana fikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmet vermekte olduğumuz Türkiye'nin lider Bankası adına; bankanın kredi olanakları ile ilgili müşteriyi bilgilendirip, gerekli işlemleri yürütecek Full Time görevlendirmek üzere 'KREDİ UZMANI' arıyor.

-25 – 30 yaş arası, -En az 2 yıl tecrübesi olan, ( Kredi, Kredi Kartı, Sigorta konularında) Ofis ortamında çalışacak -MS Office uygulamalarına hakim, -En az Lise Mezunu Tercihen ön lisans mezunu, -Bankacılık alanında kariyer hedefleyen, -İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, -Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, takım çalışmasına yatkın -Hedef odaklı ve başarıyı benimseyen, -İş takibi ve sonuçlandırmasında başarılı, -BAY, BAYAN Ekip arkadaşları aramaktayız. -(Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.)

BENZER İLANLAR

radore

©2018 DOĞRUDAN PAZARLAMA İLETİŞİMCİLERİ DERNEĞİ BU SITEDE BULUNAN YAZI VE ÇIZIMLERIN HER HAKKI SAKLIDIR.